Przejdź do treści głównej
Oficjalna nowa strona programu
Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Konferencja międzynarodowa połączona z debatą ekspercką – „Silesia. 4Professionals”


24 kwietnia 2024 r. w ramach projektu „Silesia. 4Professionals” („Śląskie. Dla Zawodowców”) odbędzie się konferencja międzynarodowa z uczestnictwem zagranicznego Partnera projektu wraz z debatą ekspercką.

Dla kogo?

Konferencja skierowana będzie do szerokiego grona odbiorców – przedstawicieli różnych instytucji z regionu o charakterze edukacyjnym, oświatowym i gospodarczym.

Z uwagi na uczestnictwo przedstawicieli różnych grup społecznych, organizacja międzynarodowej konferencji nabierze charakteru edukacyjno-naukowego.

Uczestnikami wydarzenia będą również przedstawiciele partnera zagranicznego, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami i korzyściami płynącymi ze współpracy z Województwem Śląskim.

Cel konferencji

Celem wydarzenia jest wymiana poglądów i opinii ekspertów w zakresie kształcenia zawodowego oraz zaprezentowanie rezultatów wypracowanych w projekcie. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z nowymi rozwiązaniami w zakresie współpracy międzyinstytucjonalnej oraz powstałym narzędziem edukacyjnym dla uczniów.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie debata ekspercka, w której wezmą udział reprezentanci instytucji z sektora gospodarczego i publicznego. Poprzez merytoryczną dyskusję nad tezą związaną z obszarem kształcenia i szkolenia zawodowego, zaprezentują oni swoje opinie i doświadczenia w tym zakresie.

Weź udział

Osoby zainteresowanie wzięciem udziału w konferencji prosimy o kontakt:

Udział w konferencji uzależniony jest od liczby wolnych miejsc.

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.


Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś